Kariera

Chciałbyś na dłużej związać się z branżą hotelarską i dowiedzieć się, jak wygląda praca dla renomowanej marki? Pragniesz rozwijać swoje umiejętności zawodowe i cenisz sobie pracę w gronie profesjonalistów? Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś!

STANOWISKO PRACY: RECEPCJONISTKA

DZIAŁ RECEPCJI I REZERWACJI

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

  • Obsługa Gości hotelowych zgodnie ze standardami hotelu
  • Zapewnienie wysokiego stopnia zadowolenia gości i zapewnienie najwyższej jakości obsługi Klienta
  • Dbałość o wysoki standard usług
  • Prowadzenie bazy danych klienta
  • Informowanie o warunkach pobytu i o usługach dodatkowych świadczonych w hotelu
  • Dokonywanie niezbędnych formalności związanych z pobytem gościa w hotelu

WYMAGANIA:

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość j.angielskiego, dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków obcych (j.włoski preferowany)
  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe
  • Właściwa dla stanowiska pracy prezencja
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji
  • Opanowanie i determinacja w dążeniu do celu
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Dyspozycyjność

SPECYFIKA STANOWISKA:

  • Stały kontakt z ludźmi
  • Różnorodność codziennych zadań
  • Aktywność zawodowa przez cały rok, praca całodobowa, praca w dni wolne i święta, praca w godzinach nocnych
  • Elastyczne godziny pracy w zależności od potrzeb
  • Pracownik może zostać oddelegowany na czas określony do pomocy w innym dziale
  • Praca w pozycji stojącej

OFERUJEMY:

  • Pracę na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w profesjonalnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres:  rekrutacja@hotelszafran.pl z dopiskiem RECEPCJONISTKA

Firma nie zwraca nadsyłanych ofert i kontaktuje się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz".